Bošković primila dio učesnika Business Run-a
Izvršna direktorica ŽICG, Marina Bošković, primila je dio zaposlenih koji su predstavljali kompaniju na Telekom Montenegro Business Run-u i ostvarili zapažen rezultat, osvojivši 3. mjesto.
Tom prilikom, Bošković je istakla da ovaj uspjeh još jednom potvrđuje značaj timskog rada, međusobnog povjerenja i zajedničkog zalaganja, vrijednosti koje ŽICG njeguje i u svakodnevnom radu.
Naglasila je da je ostvareni rezultat još vrijedniji imajući u vidu veliku konkurenciju, te da su učesnici na najbolji način predstavili ŽICG.
Zahvalila je svim članovima tima na uloženom trudu, posvećenosti i sportskom duhu, uz uvjerenje da će ovakvi uspjesi biti podstrek za nova dostignuća.
Foto: ŽICG